Leśnictwa Leśnictwa

Leśnictwo Walkowo

Leśniczy - Michał Paterek
661-194-702 lub 71/38-49-688

Czatkowice, ul. Wierzchowicka 9,

56-300 Milicz

 

Podleśniczy – Radosław Grudziąż

tel. 609 558 146

 

Instruktor techniczny - Kamil Kaczor

Leśnictwo Kaszowo

po.Leśniczy - Radosław Pasieczny
601-097-567 lub 71/38-09-301 wew. 151

ul. Trzebnicka 18

56-300 Milicz

 

 

instruktor techniczny - Anna Suska

tel. 601-916-567

Leśnictwo Lasowice

Leśniczy - Marek Grobelny
609-559-124 lub 71/38-09-313

Lasowice 4

56-300 Milicz

 

Podleśniczy - Rafał Majowski

tel. 609-557-681

Podleśniczy - Daniel Ostaszewski

tel. 609-558-594

Podleśniczy - Witold Harbatowski

tel. 663-666-250

 

Leśnictwo Skoroszów

Leśniczy - Marian Cichosz
605-250-419 lub 71/38-73-062

Skoroszów 2

56-300 Milicz

 

Podleśniczy - Robert Grabka

tel. 609-559-648

Podleśniczy - Mariusz Słabiak

tel. 609-557-818

 

Leśnictwo Brzezie

Leśniczy - Sławomir Roszak
609-558-992 lub 71/38-73-061

Brzezie 35

55-100 Trzebnica

 

Podleśniczy - Piotr Kozłowski

tel. 609-557-153

Leśnictwo Zwierzyniec

Leśniczy - Zbigniew Madeja
609-556-064 lub 71/38-09-324

ul. Grunwaldzka 36/1

56-330 Cieszków

 

Podleśniczy - Robert Sawczyszyn

tel. 609-557-754

Leśnictwo Sędraszyce

Leśniczy - Lesław Łuszczyński
609-558-542 lub 71/38-09-322

Sędraszyce 17

56-330 Cieszków

 

Podleśniczy - Adam Łuczyszyn

tel. 609-559-410

Leśnictwo Gądkowice

Leśniczy - Mariusz Woźny
609-557-698 lub 71/38-09-326

Gądkowice-Leśn. 1

56-300 Milicz

 

Podleśniczy - Marek Szyrner

 

Leśnictwo Rakłowice

Leśniczy - Sebastian Rybka
695-651-253 lub 71/38-09-323

Rakłowice 32

56-330 Cieszków

Podleśniczy - Krzysztof Łuszczyński

tel. 661-180-553

 

Instruktor techniczny - Mariusz Jurczak

 

Leśnictwo Gogołowice

Leśniczy - Paweł Kucharczyk
609-558-706 lub 71/38-09-311

Gogołowiec 1

56-300 Milicz

 

Podleśniczy - Paweł Chudziński

tel. 609-559-145

Leśnictwo Wróbliniec

Leśniczy - Waldemar Kaczor
609-559-271 lub 71/38-09-327

Wróbliniec 4

56-300 Milicz

 

Instruktor techniczny - Łukasz Banasiak

tel. 607-349-595

 

Leśnictwo Grabownica

Leśniczy - Piotr Piskozub
661-188-220 lub 71/38-09-320

Kuźnica Czeszycka 32

56-320 Krośnice

 

Podleśniczy - Grzegorz Dębek

tel. 609-557-250

Podleśniczy - Bernadeta Mikołajczak

tel. 609-557-751

 

Leśnictwo Krośnice

Leśniczy - Józef Szyrner
609-559-780 lub 71/38-09-312

ul. Leśna 2

56-320 Krośnice

 

Podleśniczy - Wojciech Radziszewski

tel. 609-556-225

Leśnictwo Dziewiętlin

Leśniczy - Daniel Tyndyk
601-598-202 lub 71/38-09-329

Pierstnica Mała 25

56-300 Milicz

 

Podleśniczy - Stanisław Mikołajczak

tel. 609-193-890

Podleśniczy - Mirosław Smoła

tel. 609-557-256

Podleśniczy - Mariusz Nowak

tel. 609-557-192

Leśnictwo Kubryk

Leśniczy - Leszek Szyrner
609-557-119 lub 71/38-45-091

Krzyszków 2

56-321 Bukowice

 

Podleśniczy - Arkadiusz Joksz

tel. 609-559-325

Leśnictwo Bukowice

Leśniczy - Stefan Morka
609-558-229 lub 71/38-45-022

Krzyszków 3

56-321 Bukowice

 

Podleśniczy - Kazimierz Górecki

tel. 609-557-152

Leśnictwo Świętoszyn

Leśniczy - Zbigniew Nahajowski
609-559-611 lub 71/38-09-301 wew. 150

ul. Trzebnicka 18

56-300 Milicz

 

Podleśniczy - Paweł Czemerys

tel. 665-222-136

Leśnictwo Bukowinka

Leśniczy - Andrzej Ciszkiewicz
601-598-201 lub 71/31-48-691

Malerzów 23

56-410 Dobroszyce

telefon: 601-598-201

 

Podleśniczy - Karol Piechota

telefon:

Leśnictwo Łowieckie Kubryk

Leśniczy - Maciej Olechnowicz
698-684-206 lub 71/38-09-315

Krzyszków 1

56-321 Bukowice

 

Szkółka Świętoszyn

Leśniczy - Józef Demeńczuk
609-559-306 lub 71/31-98-737

Świętoszyn Osada 2

56-300 Milicz

 

609-559-306 lub 71/31-98-737

Ośrodek Szkoleniowy - Kwatera Łowiecka w Kubryku

Maciej Olechnowicz
71/38-45-079 lub 71/38-33-394

Krzyszków 1

56-321 Bukowice