Aktualności Aktualności

XV Mistrzostwa RDLP we Wrocławiu w Tenisie Stołowym

Wyniki XV Mistrzostw RDLP we Wrocławiu w Tenisie Stołowym Milicz 2017: Kategoria "Gra pojedyncza kobiet": 1. Monika Idczak - Nadleśnictwo Legnica 2. Klaudia Orszulak - Nadleśnictwo Kamienna Góra 3. Małgorzata Kulak - Nadleśnictwo Międzylesie Kategoria "Gra pojedyncza mężczyzn": 1. Ryszard Kulak - Nadleśnictwo Międzylesie 2. Tomasz Stachera - Nadleśnictwo Kamienna Góra 3. Edward Tereszczyn - Nadleśnictwo Węgliniec Kategoria "Gra podwójna kobiet i mężczyzn": 1. Monika Idczak (Nadleśnictwo Legnica) i Edward Tereszczyn (Nadleśnictwo Węgliniec) 2. Ryszard Kulak (Nadleśnictwo Międzylesie) i Mariusz Harasiński (Nadleśnictwo Międzylesie) 3. Tomasz Stachera (Nadleśnictwo Kamienna Góra) i Julian Orszulak (Nadleśnictwo Kamienna Góra) Kategoria "Kadra kierownicza": 1. Mariusz Harasiński - Nadleśnictwo Międzylesie 2. Roman Bereźnicki - Nadleśnictwo Świdnica 3. Jarosław Bełza - Nadleśnictwo Milicz W klasyfikacji drużynowej: 1.Nadleśnictwo Międzylesie 2. Nadleśnictwo Kamienna Góra 3. Nadleśnictwo Oleśnica 4. Nadleśnictwo Świdnica 5. Nadleśnictwo Węgliniec 6. Nadleśnictwo Oborniki 7. Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka 8. Nadleśnictwo Wołów 9. Nadleśnictwo Legnica 10. Nadleśnictwo Milicz GRATULACJE !!!!

Wyniki XV Mistrzostw RDLP we Wrocławiu w Tenisie Stołowym Milicz 2017:

Kategoria "Gra pojedyncza kobiet":

1. Monika Idczak - Nadleśnictwo Legnica
2. Klaudia Orszulak - Nadleśnictwo Kamienna Góra
3. Małgorzata Kulak - Nadleśnictwo Międzylesie

Kategoria "Gra pojedyncza mężczyzn":

1. Ryszard Kulak - Nadleśnictwo Międzylesie
2. Tomasz Stachera - Nadleśnictwo Kamienna Góra
3. Edward Tereszczyn - Nadleśnictwo Węgliniec

Kategoria "Gra podwójna kobiet i mężczyzn":

1. Monika Idczak (Nadleśnictwo Legnica) i Edward Tereszczyn (Nadleśnictwo Węgliniec)
2. Ryszard Kulak (Nadleśnictwo Międzylesie) i Mariusz Harasiński (Nadleśnictwo Międzylesie)
3. Tomasz Stachera (Nadleśnictwo Kamienna Góra) i Julian Orszulak (Nadleśnictwo Kamienna Góra)

Kategoria "Kadra kierownicza":

1. Mariusz Harasiński - Nadleśnictwo Międzylesie
2. Roman Bereźnicki - Nadleśnictwo Świdnica
3. Jarosław Bełza - Nadleśnictwo Milicz

W klasyfikacji drużynowej:

 

1.Nadleśnictwo Międzylesie

2. Nadleśnictwo Kamienna Góra

3. Nadleśnictwo Oleśnica
4. Nadleśnictwo Świdnica
5. Nadleśnictwo Węgliniec
6. Nadleśnictwo Oborniki
7. Nadleśnictwo Bystrzyca Kłodzka
8. Nadleśnictwo Wołów
9. Nadleśnictwo Legnica
10. Nadleśnictwo Milicz

 

GRATULACJE !!!!

Materiały do pobrania


Nadleśnictwa i inne
Znalezione obrazy dla zapytania lgw nadlesnictwo milicz

 

Mapa lasów

Mapa lasów

Polecamy Polecamy